Volüümripsmete koolitus

#volüümripsmetekoolitus

#volüümripsmetekoolitus

Kristina Ilukool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kristina Ilukool on litsentseeritud erakool (koolitusluba nr 7292HTM)

Meie koolitustel väljastatakse rahvusvaheline sertifikaat.

Meie koolitustele saab tulla Tallinnas.

Sinu edu on meie eesmärk 2

Viimase 2-3 aastaga on ripsmemaailmas kuidagi eriti palju muutunud. 2013. aastal volüümikoolitusi pakkuma hakates ei olnud meil veel nii palju infot, kui on täna. Meeletult palju kasulikku teavet leidub ka internetis – erialastes foorumites on sadu videosid, kuidas teha parimat volüümilehvikut. Meie arvame, et ei ole olemas õiget ja valet ja igal koolitusel õpib midagi juurde. Meie erakool keskendub ripsmekoolitustele, seega oleme viimasel kahel aastal ennast kurssi viinud enamuse volüümikoolitustega, mida pakutakse Eestis, samuti oleme osalenud mitmete Venemaa tippude ja ripsmevõistluste kohtunike koolitustel. Volüümitehnikute eliit pärineb Venemaalt, Poolast. Oled ju kuulnud väljendit “russian volume”?

Oleme volüümikoolituste kava teinud pidevalt põhjalikumaks ikka selleks, et anda võimalikult palju teooriamaterjali ja veel rohkem PRAKTIKAT. Just viimane on see, mis on koolituse kõige väärtuslikum osa. Hea, kui sul on volüüme igapäevatööna tegev juhendaja kõrval. Kuna õpilased vajavad erineval määral juhendamist, siis pakume 1-3-päevaseid volüümikoolitusi. Nii praktilisi koolitusi pakume vaid meie. 3-päevane volüümikoolitus kestab 25 akad tundi!

2009. aastal ei õpetatud ripsmete modelleerimist veel väga põhjalikult. Nüüd räägitakse lausa “täiuslikest ripsmetest” ja seda õpetame ka meie – kuidas saada võimalikult sujuv ja kaunis ripsmekaar.

Volüümripsmed

Volüümripsmed

Miks õppida volüümiripsmeid?

Kas oled tähele pannud, et kliendid ei küsi enam niivõrd pikki ripsmeid? Aastaid tagasi olid väga populaarsed pikkused 13-15mm. Hetkel eelistatakse pigem loomulikke pikkuseid 10-11mm, kuid see-eest TIHEDAID ja KOHEVAID ripsmeid.

60% meie salongi ripsmeklientidest on valinud VOLÜÜMIRIPSMED. Nende tegemise oskus on ühel ripsmetehnikul vältimatu, kui ta soovib tihedas konkurentsis püsida. Oleme ripsmetehniku karjääri jooksul näinud palju kliente, kes lepivad klassikaliste ripsmetega, ent katsetaksid koheselt võimsamaid ripsmeid, kui selleks oleks ohutu viis.

Lisa hinnakirja volüümiripsmed ja teeni juba homme rohkem!

Volüümihoolduse hinnad Tallinnas on keskmiselt 28-35 eurot, paigalduse hinnad 40-50 eurot. Veel enne, kui lisasime tihedamad ripsmepikendused hinnakirja, andsid kliendid meile mõista, et on nõus tihedamate ripsmete eest rohkem maksma.

Mis on volüümiripsmed?

Klassikalised ripsmepikendused paigaldatakse naturaalsetele karvadele ühekaupa, uhked volüümiripsmed aga mitmekaupa. Võimalik on vormida kaunid 2D kuni 8D ripsmed kasutades selleks imepeenikesi ja mõnusalt pehmeid 0,05-0,10 läbimõõduga pikendusi. Tulemuseks on seega kordades tihedamad ripsmed.

Volüümilehvikud

Volüümilehvikud

Ripsmepikenduste koolituse tagasiside

Volüümiripsmete koolituse tagasiside

Millega arvestada enne koolitusele tulekut?

Kindlasti peaksid eelnevalt olema õppinud, kuidas paigaldada klassikalisi ripsmeid. Esmalt peaksid oskama liimida ühte pikendust kliendi naturaalse karva külge. Alles siis, kui oled saavutanud käte kindluse, tule õpi volüümiripsmeid. Mõnel kulub klassikaliste pikenduste selgeks saamiseks 1 kuu, mõnel pool aastat. Kui juba enda käsi kontrollid, siis ongi ehk õige aeg õppida selgeks edasijõudnute tehnika?

Kui oled volüümitehnika omandanud, siis läheb sul veel aega, et hea tempo saavutada. Seega, õpi juba võimalikult varakult volüümiripsmeid tegema, et saavutaksid kiirema tempo. Arvesta, et kohe koolitusele järgneval päeval sa veel päris valmis ei ole. Täiuslik tehnika valdamine saavutatakse mitme kuu harjutamisega.  Seega, õpi kohe, kui oled klassikalises kindel ja siis asu igal vabal hetkel volüümilehvikuid meisterdama – seda saad sa teha ka ise mugavalt diivanil istudes. Lihtsalt võta pintsetid ja kleebi ripsmed käeseljale. Haara lehvikud pintsettide vahele ja kasta liimi sisse. Kui saavutasid ilusa ühtlase lehviku, siis kleebi see näiteks paberile, et saaksid hiljem tutikuid reklaamiks pildistada.

ripsmepikendused Tallinnas 7

volüümilehvikud

Kui oled volüümioskuse omandanud, siis arvesta, et sul kulub hoolduse tegemiseks kuskil 1,5-2,5 tundi ja paigalduseks kuskil 2,5-3,5 tundi. Samuti võta arvesse, et ka materjalikulu on suurem – sellest ka klassikalistest kallim hind. Kui klassikalisi pikendusi tehes kulub sul keskeltläbi 1 riba ripsmeid, siis volüümi jaoks 2-3 riba. Ning paljud lehvikud lähevad ka raisku, kui need ei tule ilusad ühtlased ning viskad need ära.

Ajakulu oleneb ka kliendi volüümi soovist – mõnedele meeldib poolvolüüm (2-3D ehk siis 2-3 pikendusega loodud lehvikud), mõnedele aga 7D ehk maksimaalne lehvik. 7D lehvikut ehk seitsmest pikendusest koosnevat lehvikut on aga märksa keerulisem teha, seega võid sellele teha kõrgema hinna.

Kursuse sisu

Volüümilehvikuid saab teha nii lehvikuna kui ka ühekaupa (nö velvet-tehnika). Näitame sulle mõlemat varianti, kuid soovitame pühenduda siiski lehviku tegemisele, sest see on kiirem ja efektsem.

Koolitaja oskab anda sulle nõu, milliseid volüümipintsette kasutada (neid on ju kümneid!), kuidas hoida käsi, millist liimi kasutada jne. Kuidas teha volüümiripsmetele hooldust?

Mõned teemad:

 • Milliseid lehvikuid kuidas teha?
 • TÄIUSLIKE RIPSMETE MODELLEERIMINE, ripsmeskeemide joonistamine
 • Erinevate lehviku vormimise võtete harjutamine – pintsetid versus sõrmed
 • Erinevate pintsettide proovimine
 • Terviseameti hügieeninõuded (täiendatud)
 • Volüümiripsmete paigaldamine modellile
 • Erinevad volüümitehnikad, sh velvet tehnika
 • Enimlevinud vead
 • Silmahaigused
 • Hinnakujundus ja marketing
 • Kuni 3-päevane PRAKTIKA!

Oleme täiendanud koolitust ülevaatega Terviseameti hügieeninõuetest. Oleme läbinud eraldi hügieenikoolituse ning õpetame meeleldi, kuidas kaitsta enda ja kliendi tervist ja anname nõu, kuidas hoida töökoht ka Terviseameti jaoks kenasti korras. Kui vajad abi uue ettevõttega alustamisel, siis küsi koolitajalt infot, kõikidel koolitajatel on oma firma asutamise kogemus olemas.

Pärast teooriaga tutvumist harjutatakse volüümitehnikaid esialgu ilma modellita – püüame vormida täiuslikud lehvikud. Pärast väikest pausi teeme paigalduse ka elusmodellil.

NB! Kõikidelt meie koolitustelt saavad õpilased kaasa trükitud konspektid!

Ripsmepikenduste koolitus

Volüümiripsmete koolituse tagasiside

Kursuse kestvus

1-päevane volüümiripsmete koolitus kestab 9 akadeemilist tundi.

2-päevane volüümiripsmete koolitus kestab 18 akadeemilist tundi.

3-päevane volüümiripsmete koolitus kestab 27 akadeemilist tundi.

Volüümilehvikute workshop

Volüümilehvikute workshop

Kursuse kava

Valida saad 1-, 2- ja 3-päevase koolituse vahel. Teooriaosa on kõikidel koolitustel sama, st et 2-ja 3-päevaste koolitustega on ROHKEM PRAKTIKAT ja tehakse kohapeal läbi ka hooldus.

 

Volüümripsmed

Volüümripsmed

 

Meie volüümikursus on pigem individuaalne, et tähelepanu jätkuks igaühele, korraga on koolitusel ainult 1-3 inimestMeie koolituse eripära on kahtlemata see, et saad elusmodelli peal ise praktiseerida ja koolitaja kontrollib iga õpilase töö üle. Ainult nii saad hindamatut tagasisidet enda töö kvaliteedi kohta.

Kursuse hind

Võimalus on osaleda koolitusel nii väikeses grupis (kuni 4 õpilast) või individuaalselt. Sulgudes on toodud individuaalsete koolituste hinnad.

1-päevane volüümiripsmete koolitus ilma komplektita = 169 € (indiv 269 €)

2-päevane volüümiripsmete koolitus ilma komplektita = 279 € (indiv 399 €)

3-päevane volüümiripsmete koolitus ilma komplektita = 449 € (indiv 599 €)

6-päevane volüümiripsmete koolitus ilma komplektita = 899 € (kursuse kohta küsi rohkem infot telefonil 5699 6000 / info@kristina.ee

Võimalus võtta koos juhendajaga harjutamiseks lisapäev, mis kestab 3 tundi ja maksab  69 €

 

Enne koolitust on võimalik tellida koolituse juurde stardikomplekt (naarits) = 60 €

Hind sisaldab käibemaksu!

Võimalik tasuda Liisi järelmaksuga. Selleks saada meile enda isikukood, töökoht, staaž (kuude arv), netopalk (kätte).

Volüümiripsmete komplekt

Volüümiripsmete komplekt

Stardikomplekt sisaldab:

 • 5 karpi 0,07 paksuseid ripsmeid (kaarduvus C või D)
 • volüümipintsette (1 paar)

Kõik õpilased saavad kaasa kirjaliku konspekti ja rahvusvahelise sertifikaadi.

NB! ÕPILANE PEAB KOOLITUSELE KAASA VÕTMA ERALDAMISE PINTSETID.

Loe sügis 2013 "Ilugurust", kuidas olla hea ripsmetehnik

Sügis 2013 “Iluguru”. Autor Kristina Toom

Kuidas salongile kasulik?

Klient saab palju tihedamad ripsmed kui klassikalise meetodiga ja jääb kindlasti rahule. Kui ripsmetehnik volüümiripsmeid ei paku, siis on oht, et klient lahkub sinna, kus neid tehakse. Juba on näha, et kliendid on nõus volüümiripsmete eest ka rohkem maksma. Seega – võimalus rohkem teenida!

Ripsmepikendusi võib lihtsalt paigaldada, aga soovitame igale kliendile luua unikaalne ripsmeskeem, et ta pöörduks just sinu juurde tagasi.

Volüümiripsmed

Volüümiripsmed

Järgmised volüümiripsmete kursused Tallinnas

Kui soovid kursustele registreeruda, siis saada e-kiri aadressile info@kristina.ee või helista +372 5699 6000.

Või täida hoopis vorm:

 

Kui sulle ei sobi antud kuupäevad, siis võta kindlasti ühendust – leiame sulle aja!

 volüümilehvikud

Modellid

Õpilane võtab koolitusele kaasa modelli(d). Täpne aeg lepitakse koolitajaga kokku.

Asukoht:

TALLINN: Kristina Ilutuba, Lauteri 5 V korrusel

ripsmepikenduste koolitus

Ripsmepikenduste koolituse tagasiside Inglismaalt

Õppekeel

 • eesti

 • inglise

 • vene

Ripsmepikenduste koolituse tagasiside

Ripsmepikenduste koolituse tagasiside