Kas ripsmetehnikule on parem laud või tool?

Teen väikest uurimistööd, kas ripsmetehniku seisukohast on mugavam teha pehmel tugitoolil või kliendivoodil (laual). Kliendile on mõnusam tegelikult tugitool ja seepärast ostsime ka meie aegade alguses just lahtikäivad tugitoolid. Klient veedab toolis 1-2 tundi, tehnik aga 8 tund päevas ja tähtsam on ripsmetehniku mugavus. Kui on pikem ripsmetehnik, siis ei pruugi jalad tooli alla mahtuda.

Meie ostsime Tallinnasse ja Pärnusse koolitusklassi uued lauad, mis pöörlevad 360 kraadi ka 🙂 Lauad on ostetud www.hairline.ee – nad transpordivad raha eest ka väljapoole Tallinna, kuid enda poolt pead organiseerima vastuvõtmiseks tugeva mehe 🙂 Kokku pead ka ise panema, mis on üsna keerukas, sest laud on raske.

Värsked lauad õpilaste ootel

Värsked lauad õpilaste ootel Tallinnas ja Pärnus

Laud on meeletult raske ja kokkupanek seetõttu paras väljakutse

See kroomitud lauajalg on meeletult raske ja kokkupanek seetõttu paras väljakutse

One comment on “Kas ripsmetehnikule on parem laud või tool?

  1. Kui alustasin, siis ostsin endale massaažilaua, et tööd teha. Kuid ajapikku nägin et veidi tüsedamatel klientidwl on seal väga ebamugav jne. Leidsin siis hea pakkumisega lahtikäiva tugitooli, kuna koolitustel tegin ju samuti toolidel ja tundus mõnus. Kui ma selle kätte sain ja 2 klienti olin ära teinud, siis tirisin oma laua tagasi välja. Kaelale ja seljale teggis suur pinge, mida lauaga ei ole tulnud. Tundus et nägin silmi kuidagi halvasti. Ripsmejuured ei olnud nii hästi näha ja ka pikendused tulid kuidagi kaugemale. Kliendidel jäid kaelad kangeks. Igale ühele oma. Nüüd on aga tool ilusti laua kõrval klientide sõnrannnadele lebotamiseks, kes kaasa tulevad 🙂

Leave a Reply