Teolimaga noorendav näoplastika proovitud!

Proovisin enda nahal ära teolimaga tehtava noorendava protseduuri.

Cettlin mind juba elektriga ootamas :)

Cettlin mind juba elektriga ootamas 🙂

See protseduur on nõelavaba (minu jaoks väga tähtis) ja kutsutaksegi nõelavabaks mesoteraapiaks. 34-aastasena leian ka, et ei pea minema ennast kuskile süstima, et siluda esimesi pisikesi kortsukesi. Samas, värskemat ilmet ju tahaks?

Enne protseduuri kantakse nahale vajalikud preparaadid. Efekt saavutatakse elektroporatsiooni abil, mille käigus kõrgpinge impulssidega manustatakse naha sisse lahustuvaid aineid ja seda kõike üsna valutult ning arme ei jää. Nagu ikka seadmetel, siis ka sellel, on mitu tugevust ja protseduuri mõjumiseks ei pea seda ilmtingimata keerama põhja 🙂 Nii ka mina andsin pidevalt Cettlinile mõista, kas ja kus veel juurde/maha keerata. Erinevad näopiirkonnad on inimestel ju erineva tundlikkusega. Näiteks põsed kannatasid mul kenasti suuremat võimsust, aga lõug väiksemat ja kui ma just ei tahtnud surinat hammastega tunda, siis keerasime heaga volüümi vähemaks.

Elektroporatsiooni seadmega mõjutatakse otse raku membraani, pinguldatakse lihaseid ja ühtlasi kiirendatakse ainevahetust ning verevarustust – ikka selleks, et vähendada kortse, uuendada nahka, lahustada tselluliiti ja rasva. Kui võrrelda selle aparaadi ja protseduuri tõhusust üksikute kehatoodete omaga, siis peaks see aparaat olema 2000 korda efektiivsem just vajalike toitainete naha ALLA viimises. Lihtsalt kreeme kasutades jäävad need pigem naha pinnale.

Kõige lõpus huvitas mind mõistagi see teolima sisaldav mask, mille 20 minutiks peale lasin kanda. Nimi on täiesti petlik, sest mask lõhnas mõnusalt ja pärast tundsin, kuidas nahk oligi pingul.

Salongi omanikuna on mul raske erapooletult tulemustest rääkida, sest eeldatakase, et niikuinii pean kiitma ju 🙂 Ootasin põnevusega, et seda omal nahal proovida. Kokkuvõtvalt võin öelda küll, et tundsin, kuidas näolihased pinguldusid (seda oli tunda, et nahk polnud enam nii lõtv) ja nahk oli pärast “toonuses” – kui võib võrrelda tulemust pärast trennis käimist. Kindlasti võtan nii mõnedki korrad veel protseduuri, et näha pikaajalisemaid tulemusi ja saada lahti kurjuse kortsust 😉

Veel infot ja hinnad siin: http://kristina.ee/naoplastika-noorendav-protseduur/

 

Leave a Reply