Ilukoolitused Pärnus

Sügis on ammu alanud ja aeg taas õppima hakata!

Ripsmetega tegelemine sobib rahuliku loomuga inimesele, kellele meeldib oma kätega ilu luua ja “nokitseda”. Peab arvestama, et klassikaliste ripsmepikenduste paigaldamine võtab alguses kaua aega – umbes 3-4 tundi (hiljem 1,5-2 tundi). Ripsmepikenduste algajate koolitusel ei jõuta esimesel päeval reeglina paigaldust valmis – selleks kuluks kuskil 12 tundi ilmselt, kuid silmade väsitamine (eriti õpingute alguses) on ohtlik, sest võib põhjustada silmapõletikku. Seepärast võiks piirduda 3-5 tunniga ja vahepeal teha pause. Kogenud tehniku silmad on harjunud teatava pingega ja tööd suudetakse teha kauem.

Ripsmepikenduste algajate koolituse esimene päev paneb nii mõnedki õpilased oma valikus kahtlema. Seepärast ütleme alati, et see päev tuleb ära unustada, iga hetkega lähevad käed kindlamaks ja töö lihtsamaks. Käed alluvad lõpuks sinu tahtele ja silmad harjuvad pisikesi ripsmeid nägema.

Ripsmepikenduste koolitus Pärnus

Volüümiripsmete koolitusele ootame kõiki õpilasi, kes on ripsmepikenduste algajate koolituse juba läbinud. Kui tegemist on andeka tehnikuga, siis me ei nõua õpingute jätkamiseks aastatepikkust staaži. Volüümipikenduste tegemine võtab aega 1,5-3 tundi.

Ripsmepikenduste koolitused Pärnus

Ajaga tuleb enesekindlus!

Kuna väikeses Eestis konkurents on tihe, siis võiks pidevalt ennast soovitud valdkonnas täiendada. Edukas ripsmetehnik peaks juurde õppima edasijõudnute nippe, alumisi ripsmepikendusi, katsetama erinevaid silmakujusid. Kliendid tunnevad huvi kõige uue vastu, tuleb vaid pakkuda. Kui klient soovib pikendused eemaldada, siis võib talle pakkuda ripsmete keemilist ehk püsikoolutamist, mis annab naturaalsetele ripsmetele 1,5-2 kuud püsiva kauni kaardus välimuse. Meie õpetame muuhulgas rullidega koolutamist, mida teostavad tasemel vaid väga vähesed tehnikud – seega tasub õppida!

Kristina Ilukool on Tallinnas viinud ripsmekoolitusi läbi juba mitu aastat. Seoses meie salongi avamisega Pärnus teeme nüüd ilukoolitusi ka Rüütli 27 teisel korrusel.

Pärnus käivad koolitamas meie Tallinna koolitajad-ripsmetehnikud. Rohkem infot koolituste kohta siin: http://kristina.ee/ilukoolitused-tallinnas-ja-parnus/ 

 

 

 

Ripsmepikenduste koolitus Pärnus

Ripsmepikenduste koolitus Pärnus